Gazeta10

“Edhe një veç jo si me Lajçakun”, Kurti shkakton të qeshura në takim me sportistin e Pejës (VIDEO)

Kryeministri Kurti u takua me basketbollistin e Pejës, Alban Veseli në zyrën e tij, raporton Gazeta10.

Gjatë shkepjes së një foto shkaktohen të qeshura pasi që Kurti ironizon “Edhe një kështu se e bonem shumë zyrtarisht si me Lajçakun.

Rikujtojmë se javën e kaluar ekipi i Pejës në basketboll ka fituar titullin kampionë kundër ekipit të Trepçës.

Më poshtë mund të ndiqni videon:

NË FOKUS

albin-kurti-1880x1254-1
Kurti thyen heshtjen, tregon mbështetjen e kujt e ka për ndërhyrjen në veri
kurti-3
Kurti zgjohet me reagim për veriun - U dërgon mesazhe ndërkombëtarëve dhe serbëve në veri
kerstiq veriu
Gazetari serb nga veriu: Rezistenca e serbëve vdiq sot, mjaftuan disa policë e shok-bomba
346132544_251573380886211_2478339792372512310_n
Pamje dramatike nga rrahja në aeroport (VIDEO)
IMG_6871-1024x700-1
Gruaja kosovare që u vra nga burri në Zvicër, la pas vetes 4 fëmijë
kerstiq veriu
Lëndohet gazetari serb, Branislav Kërstiq, goditet me mjete të forta në Zveçan
p06-191004-314
“Katër fëmijë i kam lënë pa bukë”: Këshilltari i shkarkuar i Konjufcës ankohet për kredin 76 mijë euro
maxresdefault (1)
"Më mirë lexo çfarë thotë pjesa tjetër e botës" - Vazhdon përplasja e ashpër e Von Cramonit me Bashën