Gazeta10

Elinel dhe Samanta publikojnë këngën “Chocolino” 

Dy artistët e njohur shqiptarë, Elinel dhe Samanta Karavella, kanë publikuar projektin më të ri muzikor të titulluar “Chocolino”, transmeton Gazeta10. 

Tekstin e këngës e ka shkruar vetë Elinel, teksa për muzikën është përkujdesur Rzon. 

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të Elinel në Youtube, dhe qysh në orët e para ka marrë komente pozitive nga fansat e artistëve./Gazeta10 

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?