Gazeta10

Fidan Rama flet për lansimin e Radio 10: Shpresojmë të shëndrisim me punë në shërbim të publikut

Zëvendësdrejtori i përgjithshëm i televizionit Kanal 10, Fidan Rama u shpreh se më 10 gusht po shënohen edhe dy momente të rëndësishme përpos asaj të përvjetorit të dytë të televizionit, siç është edhe lansimi i Radio 10, shkruan Gazeta 10.

“Me datën 10 gusht 2020 në ora 10:10 kemi filluar me televizon e sot kemi dy momente të rëndësishme, radion dhe gazetën…shpresojmë që ne do të shëndrisim me punë në shërbim të publikut.”, ka thënë Rama për Kanal10.

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë