Gazeta10

Fifi reagon pas lajmeve se është ndarë nga Adisi: Kujdes jeni duke shqetësuar dy familje

Këngëtarja e njohur Fifi reagon e revoltuar pas lajmeve se është ndarë nga Adis Patushi: Kujdes se jeni duke shqetësuar dy familje, raporton Gazeta10.

Kohëve të fundit kanë qarkulluar disa lajme se këngëtarja Filloreta Raçi-Fifi është ndarë nga partneri i saj, Adis Patushi.

Kjo ka bërë që të ketë një reagim nga artistja, teksa demanton të gjitha këto raportime.

Në një shkrim të bërë në InstaStory, ajo shprehet e revoltuar për mënyrën se si shihen gjërat në publik.

Krijuesja e hitit “Diell” ka kërkuar që të mos etiketohet i dashuri i saj, si ish-bashkëshorti i Adrola Dushit, meqenëse kanë bashkë edhe një fëmijë./Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë