Gazeta10

Finalja e madhe e BBVK, kush do ta fitoj?

Sonte do të zhvillohet finalja e madhe e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova pas më shumë se 100 ditë.

Pesë finalistët e këtij edicioni janë , Artan Thaçi, Juliana Nura, Mbresa Hajrullahu, Stresi dhe Vedat Bajrami, të cilët synojnë që të fitojnë çmimin e madhë prej 200 mijë euro.

Pa dyshimë se që të pesët finalistët kanë treguar mënyrën e sjelljes së tyre dhe për këtë arsyje ata janë në finale.

Dilemat janë shumë të ndryshme se kush do të fitoj këtë BBVK sepse që të gjithë janë të fortë në lojën e tyre dhe kanë bërë publikun për vete.

Në finale, maksimumi i mesazheve të vlefshme që mund të dërgohen nga një numër telefoni është 20.

Ndërsa, nëse dërgohen më shumë se 20 mesazhe shtesë nuk do të jenë të vlefshme.

Mesazhet nga Kosova mund t’i dërgoni në numrin 55 556, nga Shqipëria 55 557, nga Maqedonia 141 547, nga Zvicra 9292, nga Gjermania 44144 dhe nga Austria në numrin 0900 506 506.

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë