Gazeta10

Foda publikon formacionin e Kosovës ndaj Norvegjisë

 Përfaqësuesja e Kosovës në futboll, sot luan një ndeshje miqësore kundër Norvegjisë.


Trajneri Franco Foda ka publikuar 11-shen startuese.

”Dardanët” e nisin ndeshjen në portë me portirin Visar Bekaj.

Mbrojtja përbëhet nga Vojvoda, Rrahmani, Aliti e Paqarada.

Në mesfushë starton Emërllahu, Berisha, dhe Idrizi ndërsa në sulm, Rashani, Rashica e Murtiqi.

Ndeshja Norvegji – Kosovë zhvillohet në ”Ullevaal Stadion” në Osllo, më fillim nga ora 19:00.

NË FOKUS

Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
LAJMI-I-FUNDIT
Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
hjg
“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare
arbeni
Arben Ahmeti dhe Gani Geci sqarohen pas degradimit në debat- deklaratat e plota të tyre
111
Ish menaxheri pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” këngën e re në YouTube