Gazeta10

Gjendet në Hamburg nga policia gjermane vajza e mërgimtarit kosovar

Mërgimtari nga Zvicra, Xhavit Podvorica gjatë ditës së sotme ka treguar se vajza e tij është kidnapuar nga një femër tjetër me prejardhje nga Bosnja, të cilen e quante drogirashe.

Podvorica nuk ka hezituar që denoncimin ta bëj publik në profilin e tij në Facebook.

Por burimet e Indeksonline kanë bërë të ditur se tashmë vajza e tij është gjetur nga policia gjermane afër Hamburgut.

NË FOKUS

gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët