Gazeta10

“Ish vesh me një bund të bardhë, krejt prej autobusit e kqyrshin„, Naimi tregon për një ngjarje interesante me Mihrijen në Rozhajë

Të ftuar në District Podcast kanë qenë Mihrije Braha dhe Naim Abazi.

Ata janë përballur me disa pyetje, ndër to, edhe pyetja se cili ka qenë momenti më qesharak në jetën e tyre, shkruan Gazeta10.

Një storie mjaft komike e ka treguar Naimi, e cila ka ndodhur në Rozhajë, kur dyshja kanë mbetur në borë.

Për më shumë ndiqeni videon:

Intervista e plotë:

NË FOKUS

valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët