Gazeta10

Jusuf Islami i ka dy fjalë për Dafina Zeqirin

Jusuf Islami, kuzhinieri dhe maratonisti kosovar, ka qenë i ftuar në emisionin District, në Kanal10.

E, përpos angazhimeve, ai ka folur edhe për këngëtaren Dafina Zeqiri, shkruan Gazeta10.

Jusufi ka ftuar Dafinën në darkë, madje ka treguar se çka do t’i shtronte në tavolinë.

Duke mos mjaftuar me kaq, ai ka edhe dy fjalë për Dafinën.

Intervista e plotë:

NË FOKUS

valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët