Gazeta10

Këmba i ngeci në rrotën e biçikletës, zjarrëfikësit intervenojnë mrekullisht (Video)

Ekipet e zjarrëfikësve arrijnë ta nxjerrin pa lëndime të mëdha këmbën e një 14 vjecari të ngecur në rrotën e biçikletës së tij. Ngjarja ndodhi në një qytezë turke, raporton Gazeta 10.

Edhe pse në pamje të parë këmba dukej e zënë keq, pasi u prenë telat, u pa se ai mundi ta lëshoj në tokë dhe nuk ishte thyer./Gazeta10

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur