Gazeta10

Kino Lumbardhi dhe DokuFest i japin Prizrenit një mbrëmje artistike (FOTO)

Këto ditë në Prizren është duke u mbajtur Festivali Ndërkombëtar i Filmit Dokumentar dhe të Shkurtër, DokuFest e ku kanë bashkëpunuar edhe me Kino Lumbardhin, raporton Gazeta10.

DokuFest së bashku me Kino Lumbardhin kanë organizuar një koncert me pjesëmarrjen e Hecules&LoveAffair.

“Pamje nga koncerti i Hercules & Love Affair, organizuar në bashkëpunim me Dokufest në Kino Bahçe!

Falenderojmë bendin për natën magjike që na dhuruan dhe të gjithë juve që ishit të pranishëm”, thuhet në njoftimin e Kino Lumbardhit. / Gazeta10

Këtu keni fotot:

NË FOKUS

Screen Shot 2023-09-24 at 11.03
Ekskluzive: 30 sulmues të armatosur ndodhen në afërsi të Manastrit të Banjskës, janë të rrethuar nga Policia
384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Screenshot 2023-09-24 132428
“Mos të na i përdorë uniformat tona në veri” - Familja e policit të vrarë thirrje Kurtit
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
383072193_259112830440585_2639986133695545815_n
“Të tmerruar e të vjedhur” – Pelegrinët rrëfejnë sjelljen e terroristëve serbë në Manastir
Nexhi Ahmeti
Sulmoi rëndë mediat, Ahmeti i kundërpërgjigjet Nexhmedin Spahiut: Çmenduri, ke humbur arsyen
382420088_173221512426021_4282565184366915677_n-1-1
Pamje+18:Del pamja e njërit prej sulmuesve të vrarë në veri
IMG_2838
Po flasin rusisht: Del audioinqizimi brenda manastirit në veri