Gazeta10

“Kopje e keqe e Haradinajt” – Pse po e quan kështu kryeministrin, Ridvan Berisha?

Ridvan Berisha gazetari dhe analisti në emisionin “Politiko” ka folur sot për deklaratat e Kurtit  ndaj Lajçakut dhe opozitës të cilat ai i ka thënë sot në një konferecë për media.

Berisha kryeministrin Kurti e ka cilësuar si një kopje e keqe e Haradinaj, pasi që deklaratat që ai ka thënë sot janë një imitim i Haradinaj.

“Unë e kamë thënë edhe më përpara edhe po e them prapë Kurti e ka mbështetjen e gjerë popullore edhe nuk i duhet askush që ti rri afër  që të marr vendime, deklaratat nga Brukseli më shumë ishin për imitim i deklaratave të Haradinaj, kopje e keqe e Haradinaj pasi që ishte ai i pari që i tha”, ka thënë ai.

NË FOKUS

384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
382573520_654878606427125_4014125398153449515_n (1)
Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)
IMG_4521
Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Aksion i madh i Policisë në veri – Njësia Speciale futet në villën e Milan Radojiçiq
IMG_4463
Pamje nga sekuestrimi i automjeteve luksoze të Radojiçiqit (VIDEO)
1696157084_turqi
Publikohet momenti kur sulmuesi terrorist del nga vetura dhe shpërthen bombën në Turqi (VIDEO)
Ahmetaj
"Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin - Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri