Gazeta10

LAJM I FUNDIT |Aksident i rëndë trafiku afër Klinës, ka të lënduar

Nje aksident trafiku më mes 4 veturave ka ndodhur sot rreth orës 11:35 në në fshatin Perlinë, të Klinës.

Ngjarjen për Gazeta10 e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Pejës, Driton Rugova.

Si pasojë e aksidentit dy persona kanë mbetur të lënduar dhe janë dërguar në Spitalin rajonal të Pejës për trajtim të me tutjeshëm.

Aksidenti ka ndodhur si pasojë ku një veturë ka goditur disa vetura të tjera që ishin të parkuara skaj rrugës.

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat
visarii
I dyshuar për vrasjen qe tronditi Norvegjinë - Kush është Visar Avdyli qe u arrestua nga policia e Kosovës?