Gazeta10

Liverpooli ende pa fitore në Premierligë këtë sezon 

Liverpooli ka barazuar edhe në xhiron e dytë në Premierligën angleze, raporton Gazeta10.

“The Reds” kanë barazuar në shtëpi ndaj Crystal Palace, me shifrat 1-1.

Crystal Palace kaloi në epërsi në minutën e 32-të të takimit, me anë të sulmuesit Wilfred Zaha.

Goli i shënuar nga Zaha ishte i vetmi në pjesën e parë.

Në pjesën e dytë, Liverpooli nga minuta e 57-të mbeti me një futbollist më pak në fushë, pasi Darwin Nunez u ndëshkua me karton të kuq.

Vetëm pak minuta më vonë, Liverpooli arriti që të barazonte rezultatin, golashënues ishte Luis Diaz.

Në dy xhirot e para të elitës së futbollit anglez këtë edicion, “The Reds” kanë dy barazime.

Ndeshjen e ardhshme, Liverpooli e luan ndaj rivalit të përbetuar, Manchester Unitedit. /Gazeta10/

NË FOKUS

gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët