Gazeta10

Luizi dhe Kiara rekord shikueshmërie, mbi 102 mijë persona live në Instagram

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, dy nga personazhet më të komentuara të edicionit të dytë në Big Brother VIP Albania tash e disa orë kohë pas kohe po hynë live në Instagram për të biseduar me fansat e tyre.

Ata kanë shuar të gjitha spekulimet për një ftohje të mundshme mes çiftit.

“Posto më shumë foto me Kiarën. Lui puthe dashninë”, ishin vecse disa nga kërkesat e ndjekësve të tyre që i shprehnin gjatë lidhjes direkte.

Ndërsa, ajo që duket e pabesueshme është numri i ndjeksëve që po i përcjellin live.

Momentalisht janë mbi 102 mijë ndjekës që po i shikojnë, ndërsa synimi i Luizit siç u shpreh në këtë lidhje është 100 mijëshi.

NË FOKUS

IMG_1587
Kurti dhe Sveçla non grata – Sanksionet amerikane, Euronews Albania siguron dokumentin e SHBA-ve
Aksident
Pamje nga momenti i aksidentit të rëndë ku humbi jetën i riu në Skenderaj (VIDEO)
96121685371735-1
Lista Serbe i ka dy kushte për pjesëmarrje në zgjedhjet e ardhshme në veri
albin-kurti-1880x1254-1
Kurti thyen heshtjen, tregon mbështetjen e kujt e ka për ndërhyrjen në veri
351010595_641934294108306_3806447069936236755_n
LAJMI I FUNDIT: Shpërthim i fuqishëm në veri të Mitrovicës
behtiri e matoshi
‘’Mshele atë qene*’’- Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit: Çfarë gjaku ki ti, kallxom?
vvvv
"Mua s'më intereson Serbia, jam kosovar sikur ju" - Kërstiq me tone të ashpëra ndaj Mujës
kushtrimi
Sadiku për deklaratat e Escobarit: Nëse Kurti s’vepron, pritet gjithçka - përfshirë edhe rrëzimin e tij