Gazeta10

Më këtë datë hapet pishina e Gërmisë

Pishina e Gërmisë pritet t’i hap dyert e saj më 28 qershor.

Këtë e ka bërë të ditur ndërmarrja e cila ka nën menaxhim pishinën, ‘Sport&Marketing’, të cilët thanë se janë duke përfunduar përgatitjet e fundit.

“Ju njoftojmë se Pishina e Gërmisë është duke përfunduar edhe pregatitjet e fundit dhe do të hap dyert për qytetarë me datën 28 Qershor”, thuhet në njoftim.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?
fatonii
Mediat serbe nxjerrin një video, pretendojnë se Faton Hajrizi vodhi një biçikletë në Lloznicë para se të vritej