Gazeta10

“Më thirri nusja e vëllait e më tha Naimi ka bërë aksident”, Mihrija tregon thashethemin e sekondit që ka dëgjuar për Naimin

Mihrije Braha dhe Naim Abazi kanë qenë të ftuar në emisionin ‘District’, në pjesën ‘Podcast District’.

Ata janë përballur me pyetje të ndryshme, duke zbuluar detaje nga jeta e tyre e përbashkët, shkruan Gazeta10.

E, një nga pyetjet ka qenë se cili ishte thashethemi më i çuditshëm, që kanë dëgjuar për veten e tyre.

Në këtë pyetje, u përgjigj Mihrija, e cila tregoi një storie interesante, të cilën mund ta ndiqni më poshtë:

Intervista e plotë:

NË FOKUS

valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët