Gazeta10

Minatori, Melinda Ademi, Mc Kresha, Lyrical Son – disa nga artistët që do të performojnë në Festivalin e Birrës

Festivali i birrës, BeerFest Kosova do të nisë këtë të premte, më 19 gusht, transmeton Gazeta10. 

Në edicionin e sivjetmë të festivalit që do të mbahet për tri ditë rresht në parkingun prapa Pallatit të Rinisë, do të performojnë artistë të njohur si Minatori, Mc Kresha, Lyrical Son, Melinda Ademi, Genc Prelvukaj e shumë të tjerë. 

Kjo është bërë e ditur nga vetë festivali nëpërmjet një fotografie të publikuar në rrjetet sociale./Gazeta10 

NË FOKUS

vrasja-ne-malisheve-2-e1695197794625-673x480-1
Vrasja në Malishevë, trupi i pajetë ende në rrugë (FOTO)
Tenistja
Dëshmia tronditëse e tenistes franceze: Trajneri më përdhunonte tre herë në ditë
Screenshot 2023-09-20 113457
Vrasja në Malishevë - Viktima dhe dorasi ishin kolegë pune, la pas dy djem (Foto)
378300025_199794649674793_8964987076832914870_n
Pamje shokuese, familjari poston fotot e nipit të mitur që u rrah nga mësueset e një kopshti (Foto)
IMG_4246
E dhimbshme: Dy 18 vjeçarë shqiptarë vdesin në një aksident në Zvicër
Screenshot 2023-09-20 091948
Ekskluzive: Ky është personi që u vra në Malishevë (FOTO)
377107663_1262657837695256_5506678351404178209_n
Video virale e hajdutit kur “shtypet” nga traktori pasi tentoi ta vidhte
Familja-Shala-Elshani
Shkelja e dy këmbësorëve në Pejë : Familja Shala shtrijnë dorën e pajtimit ndaj Elshanit (VIDEO)