Gazeta10

Momenti kur banorët e BBVA i dëgjojnë live të shtënat: Ça ishte kjo? Kallash?

Teksa transmetimi i drejtpërdrejt ishte duke vazhduar dhe ishte duke ndodhur një bisedë mes banorëve në oborrin e shtëpisë së Big Brother VIP Albania, janë dëgjuar krisma armësh.

LEXO EDHE: Të shtëna drejt ndërtesës së Top Channel, vritet roja e sigurisë

Nga kjo u befasuan edhe tre banorët që ishin jashtë Nita Latifi, Kris Aliaj dhe Qetsor Ferunaj, teksa ky i fundit iu përgjigj pyetjeve të banorëve tjerë duke thënë se këto krisma ishin nga arma automatike “Kallash”.

Shtëpia e BBVA nuk është larg ndërtesës së Top Channel, kompani që e organizon edhe këtë program.

Pak minuta më vona u konfirmua nga Polica e Shtetit të Shqipërisë, se të shtënat ishin drejt ndërtesës së TCh dhe se nga nga këto të shtëna është vrarë edhe një nga rojat e sigurisë së ndërtesës.

KLIKO KËTU

https://host.vpplayer.tech/player/ptkzurlu/vjsnkwft.html

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?
fatonii
Mediat serbe nxjerrin një video, pretendojnë se Faton Hajrizi vodhi një biçikletë në Lloznicë para se të vritej