Gazeta10

Ndërpritet ndeshja Rumani – Kosovë, shkak banderola raciste e tifozëve

Është ndërprerë ndeshja mes Rumanisë dhe Kosovës. Huliganët rumunë kanë shpalosur pano anti-Kosovë.

Kapiteni i Rumanisë ka shkuar që të flasë me huliganët rumunë. Ata kanë paralajmëruar veprime anti-Kosovë në ndeshje.

Pati edhe thirrje anti-Kosovë. 

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
Screenshot 2023-11-30 205524
Visar Duriqi: Grupi që kreu grabitjen në Suharekë është një grup i organizuar kriminal
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
f12ab16a-8644-4120-a6d5-8e029a3a40e1
Skandal në Big Brother:Buci ia prek të pasmet Santianës
Sadiku
Sadiku: I vrari kishte qëndruar në shtëpi bashkë me fëmijët në Arbëri para neutralizimit