Gazeta10

Ndeshja Kosovë-Izrael, ambasadorja Ziv shfaqet me bluzë të Kosovës

Pak orë para ndeshjes Kosovë-Izrael, ambasadorja e Izraelit në Kosovë, Tammy Ziv, ka përquar një mesazh përmes rrjetit social “Twitter”, raporton Gazeta10.

Ambasadorja Ziv në mesazhin e saj ka uruar Kosovën për mikpritjen e lojtarëve izraelit dhe organizimin e mirëfilltë të ndeshjes.

Ajo iu ka uruar të dy ekipeve suksese në ndeshjen e sotme.

 Postimi i plotë:

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur