Gazeta10

Një i vdekur dhe 780 raste të reja nga COVID-19 në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se është regjistruar një i vdekur dhe 780 raste të reja me COVID-19 në Kosovë, raporton Gazeta10.

1.526 janë të shëruar brenda 24-orëve ndërsa janë realizuar edhe 58 vaksinime të reja.

Bazuar në këtë njoftim, 7.221 raste aktive janë aktulaisht në vend. / Gazeta10

Këtu keni të gjitha të dhënat e tjera:

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë