Gazeta10

Një javë pas aksidentit, vdes aktorja Anne Heche

Aktorja e njohur me famë botërore, Anne Heche, është ndarë nga jeta sot në një spital të Los Angeles. 

Heche, ishte aksidentuar rreth një javë më parë me veturë, transmeton Gazeta10. 

Sipas raportimeve të medieve, 53-vjeçarja thuhet të ketë marrë sasi të konsiderueshme të kokainës gjatë vozitjes. 

Nga ky aksident ka mbetur e lënduar edhe një grua, e cila thuhet të ketë lëndime të rënda trupore./Gazeta10

NË FOKUS

plagosje
Këta janë dy personat e plagosur sonte në Prishtinë
1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
foto
Dalin pamjet e vjedhjes së makinës së kosovarit në Tale të Lezhës në vitin 2020 (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë