Gazeta10

Osmani nga Drenica: Lulëkuqe të ujitura me gjakun e burrave e grave që s’e ndalën kurrë angazhimin për liri

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka qëndruar gjatë ditës së sotme në Drenas.

Atje shënoi një takim me kreun Ramiz Lladrovci, ndërsa falënderoi edhe nikoqirët për mikpritjen fenomenale, përcjell Paparaci.

Pas takimit, ajo publikoi një foto ku shihet me fustan të kuq e pranë lulëkuqeve gjithashtu.

“Lulëkuqe të ujitura me gjakun e burrave e grave që s’e ndalën kurrë angazhimin për liri”, shkroi veç tjerash e parja e vendit.

NË FOKUS

image-78
Ndahet nga jeta gazetari dhe aktori kosovar
LAJMI-I-FUNDIT
Pamje shokuese teksa një burrë e rrah brutalisht një grua në Prizren
mirlind
Federata e Maqedonisë së Veriut reagon ndaj Mirlind Dakut: Kërko falje publike
cikloni
Cikloni në Itali, stuhitë afrohen në Ballkan dhe pastaj edhe në Kosovë
mjek-730x440-1-600x360-1
Vdes mjeku i njohur
komisiojii
​“Në villën e Radojiçiqit keni pi raki”/ “O zemlak, shefin ta kanë gjete në kipek me BIA-në” – Eskalon debati në Komision
5756utyty-1
E bëri shqiponjën para serbëve, UEFA e përjashton gazetarin kosovar
bes
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë