Gazeta10

Pamje shqetësuese: Momenti kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë

Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë.

Lajmin për Gazeta10 e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Fadil Gashi.

Pak kohë pas të shtënave, mediat lokale kanë publikuar pamjet në rrjetet sociale.

Ky është momenti kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë e qe thuhet se të plagosurit janë babai me dy djemtë. /Gazeta10/

NË FOKUS

image-78
Ndahet nga jeta gazetari dhe aktori kosovar
LAJMI-I-FUNDIT
Pamje shokuese teksa një burrë e rrah brutalisht një grua në Prizren
mirlind
Federata e Maqedonisë së Veriut reagon ndaj Mirlind Dakut: Kërko falje publike
cikloni
Cikloni në Itali, stuhitë afrohen në Ballkan dhe pastaj edhe në Kosovë
mjek-730x440-1-600x360-1
Vdes mjeku i njohur
komisiojii
​“Në villën e Radojiçiqit keni pi raki”/ “O zemlak, shefin ta kanë gjete në kipek me BIA-në” – Eskalon debati në Komision
5756utyty-1
E bëri shqiponjën para serbëve, UEFA e përjashton gazetarin kosovar
bes
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë