Gazeta10

Peci i reagon Musliut: Keni hy në pushtet me panla e keni dalë milionerë

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci ka reaguar në Facebook pas fyerjeve të Ganimete Muslit në drejtim të Presidentës Osmani, raporton Gazeta10.

Peci ka akuzuar Musliun dhe partinë e PDK-së duke thënë se ata janë majmur duke e shfrytëzu Kosovën si plaçkë lufte.

“Kur keni hy as biçikleta nuk keni pasë, sot voziteni me marka veturash nga trendet që shihen në TV”.

Sipas tij shprehjet që i përdorin ajo dhe partia e saj janë bërë pjesë e gjuhës parlamentare.

Ai shton se bullizmi që ajo po përdor në drejtim të Presidentës është shpërfaqje e saj.

Ndërkohë ai i përmen Musliut edhe thënien e ish-presidentes Albright.

“Ka një vend të veçantë në ferr për gratë që nuk i mbështesin gratë!”./Gazeta10

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat