Gazeta10

Pejë, aksident trafiku me fatalitet

Policia e Kosovës për rajonin e Pejës ka njoftuar për një aksident trafiku me fatalitet, raporton Gazeta10.

Sipas raportit, viktima ka marrë plagë vdekjeprurëse meqë është goditur me pjesën e pasme të një kamioni.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur ekipet policiore ndërsa ekipi mjekësor e ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Këtu keni raportin e plotë:

 “AKSIDENT TRAFIKU ME FATALITET

Pejë, 04.08.2022-17:50 -Raportohet se është shkaktuar një aksident trafiku me fatalitet  përderisa dyshuari mashkull  kosovar, ishte duke drejtuar kamionin me ç’rast viktima mashkull  kosovar është goditur me pjesën e pasme të kamionit.  Si pasoj viktima ka pësuar lëndime vdekjeprurëse. Ne vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse policore ndërsa, ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet ne IML për obduksion ndërsa, i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport. / Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë