Gazeta10

Për herë të parë, policia dhe KFOR-i patrullojnë së bashku në Bondsteel

Për herë të parë, policia dhe KFOR-i patrullojnë së bashku në Bondsteel

Forcat e Policisë së Kosovës (rajoni i Ferizajt) dhe KFOR kanë patrulluar sëbashku në kampin ushtarak Bondsteel.

Të pranishëm ishin drejtori i përgjithshëm për rajonin e Ferizajt, Faton Pllana, komandat Ismet Dervishi, eprori i lartë Qazim Reka, Kanun Veseli.

Mysafir special nga familja Jashari ishte baca Rifat.

NË FOKUS

Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
LAJMI-I-FUNDIT
Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)
Vrasjee
Rrahja mes familjarëve në Shtime përfundon me fatalitet, vdes njëri nga anëtarët
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
hjg
“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare
111
Ish menaxheri pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” këngën e re në YouTube