Gazeta10

PolitikOFF, specialja e re me shumë surpriza gjatë verës në Kanal 10 (Video)

Pas shumë debateve, informacioneve, intervistave ekskluzive të sjellura në ekranin tuaj, këtij sezoni të emisionit “Politiko” i erdhi fundi.

Megjithatë, një tjetër edicion veror nga një format pak më ndryshe i realizuar nga Kushtrim Sadiku ju pret së shpejti vetëm në Kanal10.

“PolitikOFF” me të ftuar si politikanë dhe analistë që do të mund t’i shihni në një mënyrë tjetër e më argëtuese do të jetë adresa tjetër për kënaqësinë dhe informimin tuaj./Gazeta10

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?