Gazeta10

Presidenti i Ukrainës Zelensky feston ditëlindjen e tij

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky sot feston ditëlindjen e 45, raporton Gazeta10.

Zonja e parë e Ukrainës këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Twitter.

Ajo ka thënë se gjatë një viti Zelensky nuk ka ndryshur, por buzëqeshja e tij është më e zbehur.

Rikujtojmë se Rusia në mars të vitit të kaluar ka filluar luftën kundër shtetit të Ukrainës./Gazeta10

NË FOKUS

ssssssssssss
Prishtina Mall, mrekullia arkitektonike nga Kosova
Capture-83
Nënë e bijë në Fushë-Kosovë dyshohet se u plagosën për çështje pronësore
kurti-albin-1-1500x1000
6 kushtet e Albin Kurtit për pranimin e Asociacionit të Komunave me Shumicë Serbe
csfsdcfs
Prishtina Mall, investimi më i madh privat nga paslufta në Kosovë
ddddddddddddddddddddddaaaaaaaa
Lushtaku i PDK-së: Unë e mbështes qëndrimin e Kurtit, Kosovës nuk i duhet Asociacioni
w_57794423-920x560-1
Kryeministri kroat i reagon presidentit Milanoviq: Kosova është shtet i pavarur, s’e ka aneksuar askush
327879897_515184650744611_8125306403054678261_n
Ahmeti: Albin Kurti nuk e pranon “Zajednicën”, pikë
324383982_1231481120778257_7716010291127426959_n
Prishtina Mall, mrekullia arkitektonike dhe ekonomike nga Kosova