Gazeta10

Rama: Do të ketë kërkesë për shtyrje të reciprocitetit

Fidan Rama – komentator politik, sonte në emisionin “Politiko me Kushtrim Sadiku”, ka thënë se Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, nuk ka komoditet që të veprojë lehtësisht për reciprocitetin. 

Deklaratën e njëjtë e ka thënë edhe më 27 korrik…Nuk ka ndryshuar asgjë që 1 shtatori të jetë situatë normale…po më duket e cuditshme që z.Kurti po i qaset me kaq lehtësi, o e heqim, o e bëjmë”, ka thënë Rama transmeton Gazeta10.

Ai më tej ka deklaruar se beson që më 18 dhe 19 gusht do të ketë një kërkesë të re për shtyrje të reciprocitetit. 

Deklaratën e plotë të Ramës mund ta ndiqni në videon e mëposhtme./Gazeta10 

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?