Gazeta10

Rozeta Hajdari del edhe sot para gjykatës për aksidentin ku kishte goditur një të mitur

Ministrja e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari, sot pritet të dal përsëri pëpara gjykatës lidhur me rastin e aksidentin ku goditi një vajzë të mitur.

Sipas njoftimit, seanca pritet të fillojë në orën 13:15, në Gjykatën Themelore në Prishtinë.

Në seancën e fundit që u mbajtë para disa dite, nuk u mor asnjë vendim, ndërsa seanca u mbajtë e mbyllur me kërkesë të avokatit të ministres Hajdari.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua