Gazeta10

Rrokulliset vetura në rrugën Klinë-Skenderaj, lëndohet shoferi (FOTO)

Një person është lënduar në rrugën Klinë-Skenderaj, pasi me veturën e tij është vetaksidentuar.

Vetaksidenti ka ndodhur mëngjesin e së enjtes në fshatin Klinafc, transmeton IndeksOnline.

Policia e trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është marr me rastin.

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat