Gazeta10

Selena Gomez përflitet për një lidhje me reperin e njohur

Ish partneri i Kylie Jenner dhe Selena Gomez ndezën thashethemet për një romancë pasi u panë duke vizituar të njëjtin restorant në Los Angeles, transmeton Gazeta10.

Sipas mediave të huaja, dyshja u panë duka dalë veçmas në të njëjtën kohë ndërsa fansat nisën të spekulonin nëse diçka po ndodhte mes tyre.

Sipas TMZ, Selena dhe Tyga mbërritën në “The Nice Guy” veç e veç, dhe më pas përfunduan duke u bashkuar në të njëjtën tryezë.

Ndërsa situata mund të duket romantike, një burim thotë për HollywoodLife se nuk është kështu. “Kjo nuk është e vërtetë. Asgjë nuk po ndodh mes tyre”, konfirmon burimi për median.

Megjithatë, duket se ka një miqësi mes tyre. Tyga ishte i pranishëm në festën e 30-vjetorit të Selenës në një rezidencë private në Malibu në korrik.

Selena vazhdoi festimet e ditëlindjes me një udhëtim luksoz në Itali me producentin e filmit Andrea Iervolino, me të cilin u përfol gjithashtu se ishte në lidhje./Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë