Gazeta10

“S’ka qenë e lehtë me shit veten” – Pse Edona James zgjodhi këtë rrugë që sot nuk do ta bënte?

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Edona James ka rrëfyer për jetën e saj dhe të kaluarën që ajo e kishte zgjedhur.

Ajo në emisionin Ky Emër Nuk Ka Nevojë Për Prezantim, ka thënë se punën që kishte zgjedhur për operacionet që bëri për t’u kthyer në gjininë që donte, e ka paguar me paratë e marra nga shitja e trupit të saj.

Por, ajo ka treguar sesi ishte ndjerë, duke thënë se nuk ka qenë e lehtë aspak për të.

“Nuk u kanë e lehtë me shit vetën, me të prek dikush kur nuk e donë atë person, ka qenë shumë e rëndë, s’ka qenë e lehtë aspak. Por, e kam bërë se kur të thonë që ky operacion kushton kaq duhet se nuk ke shanse pa e bërë këtë punë. Sot nuk do e bëja kurrë”, ka thënë Edona.

NË FOKUS

valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët