Gazeta10

Sonte në Kanal10, Politiko Speciale në lanësimin e dy projekteve të reja mediale

Sonte në Kanal10 në emisionin “Politiko me Kushtrim Sadikun” mund ta ndiqni një emision special, njofton Gazeta10.

Politiko Speciale i kushtohet dy vjetorit të Kana10 që është shënuar sot si dhe fillimit të dy projekteve të reja mediale, Gazeta10 dhe Radio10.

Politiko Speciale fillon pas pak në orën 22:10.

Të ftuar në studio janë drejtori i Kanal10, Arben Ahmeti, zv.drejtori i përgjithshëm Fidan Rama, si dhe drejtori i informacionit, Xhemajl Rexha. / Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë