Gazeta10

Sonte në Kanal10, Politiko Speciale në lanësimin e dy projekteve të reja mediale

Sonte në Kanal10 në emisionin “Politiko me Kushtrim Sadikun” mund ta ndiqni një emision special, njofton Gazeta10.

Politiko Speciale i kushtohet dy vjetorit të Kana10 që është shënuar sot si dhe fillimit të dy projekteve të reja mediale, Gazeta10 dhe Radio10.

Politiko Speciale fillon pas pak në orën 22:10.

Të ftuar në studio janë drejtori i Kanal10, Arben Ahmeti, zv.drejtori i përgjithshëm Fidan Rama, si dhe drejtori i informacionit, Xhemajl Rexha. / Gazeta10

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat