Gazeta10

Sonte në Politiko diskutohen tensionet në mes të Kosovës dhe Serbisë

Sonte në emisionin “Politiko me Kushtrim Sadikun”, me fillim nga ora 20:20 do të keni mundësi të ndiqni debatin për tensionet në mes të Kosovës dhe Serbisë. 

Të ftuar për të diskutuar këtë temë janë Arben Ahmeti, Bardhyl Hasanpapaj, Bleron Baraliu, Blerim Gashi, Halil Matoshi dhe Mimoza Baraliu, transmeton Gazeta10. Teksa, në lidhje të drejtpërdrejt nga Brukseli do të jetë gazetari, Xhemajl Rexha. 

Emisionin “Politiko me Kushtrim Sadikun”, mund ta ndiqni drejtpërdrejt në kanalin zyrtar të Kanal 10 në Youtube. /Gazeta10 

NË FOKUS

plagosje
Këta janë dy personat e plagosur sonte në Prishtinë
1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
foto
Dalin pamjet e vjedhjes së makinës së kosovarit në Tale të Lezhës në vitin 2020 (VIDEO)
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë