Gazeta10

Sot është dita e dytë e Sunny Hill

Sot është dita e dytë e Sunny Hill ku pritet performanca të reja të artistëve të me famë ndërkombëtare, raporton Gazeta10.

Festivali Sunny Hill ka filluar dje me performancën e yllit botëror, Dua Lipa, si dhe Elvana Gjatës dhe Kidës.

Dje gjatë një konference për media, Dua Lipa, ka thënë se është shumë e lumtur që është në shtëpinë e saj.

Ky festival do të vazhdojë deri më 7 gusht dhe mbahet në Gërmi. / Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë