Gazeta10

Spahiu kundër të gjithëve në studio – “Bislimi nuk di më shumë se unë”

Nexhmedin Spahiu komentatori në studion  “Politiko”, ka folur për deklaratat e kyreminsitrit Kurti në konferencën për media.

Spahiu për zëvendëskryeminstrin e Kosovës Besnik Bislimin ka dhënë një deklaratë të fort duke thënë se “ai nuk dinë më shumë se unë”.

“Nëse është ai njeriu i cili nënshkruan nuk do të thotë se e kupton ma mirë se unë, çka me i bo unë secili budall mundet me qenë zëvendëskryeministër, kryeministër e president e çka ka lidhje kjo me konpetencën a din me maru pasul ai”, ka thënë Spahiu.

NË FOKUS

384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
382573520_654878606427125_4014125398153449515_n (1)
Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)
IMG_4521
Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Aksion i madh i Policisë në veri – Njësia Speciale futet në villën e Milan Radojiçiq
IMG_4463
Pamje nga sekuestrimi i automjeteve luksoze të Radojiçiqit (VIDEO)
1696157084_turqi
Publikohet momenti kur sulmuesi terrorist del nga vetura dhe shpërthen bombën në Turqi (VIDEO)
Ahmetaj
"Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin - Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri