Gazeta10

Stresi dhe Andi e fusin Oltin në mes duke u përqafuar (VIDEO)

Pak para nisjes së spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, pos ‘Spiderman’ dhe nikoqirëve të këtij formati televiziv, Alaudin Hamiti e Jonida Vokshi, në shtëpinë e “Vëllait të Madh” ka hyrë edhe opinionisti, Olti Curri.

Madje, këtë të fundit e kanë zënë në mes Stresi dhe Andi, teksa dyshja po përqafoheshin, duke e shijuar kështu “Javën e mos reagimeve”.

Në shëtitje e sipër, Olti ka vënë mbi kokë edhe kurorën e mbretit (Stresit), teksa gjendej bashkë me Alaudinin dhe Jonidën në oborrin e shtëpisë./Gazeta10

NË FOKUS

bruno
Bruno plas 'bombën': Të gjithë banorët në Big Brother Vip Kosova, janë paguar
plagosje
Këta janë dy personat e plagosur sonte në Prishtinë
foto
Dalin pamjet e vjedhjes së makinës së kosovarit në Tale të Lezhës në vitin 2020 (VIDEO)
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
Screen Shot 2023-03-29 at 6.12
EKSKLUZIVE: Skena politike në ethe, vendimi i Kushtetueses mund ta rrëzojë presidenten
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic