Gazeta10

SUV-i më modern tani me çmim promocional në Auto Mita

Auto Mita sjell një ofertë të veçantë për Renault Austral. Kjo makinë e pajisur plot me teknologji të fundit, tani është në shitje për vetëm 33,900€, duke e zbritur nga çmimi origjinal prej 36,900€. 

Renault Austral vjen me motor Mild Hybrid dhe ndërrues automatik. Kjo do të thotë se është e lehtë për të drejtuar dhe e mirë për ambientin. 

Makina ka shumë karakteristika të mira. Ka një sistem që ndihmon në frenim në rast emergjence, dhe funksionon jo vetëm për makinat e tjera, por edhe për këmbësorët dhe biçikletat.  

Sistemi i saj i zërit është i gjallë dhe i qartë, dhe ju mund të lidheni me Google, Apple CarPlay ose Android Auto. 

Në Renault Austral, ju do të gjeni gjithashtu klimë automatike dy-zonale, sensorë parkimi nga të gjitha anët, kamera prapa dhe dritare të errësuara mbrapa.  

Kjo është një makinë e rehatshme dhe në të njëjtën kohë e mbushur me paisje shtesë sigurie. 

Kështu që nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re, Renault Austral është zgjidhja për ju.  

Mos e humbni këtë mundësi të jashtëzakonshme dhe përfitoni nga oferta e Auto Mita! 

Për më shumë informacione kontaktoni në:  

Facebook: Auto Mita  

Nr.tel: 045 500 588  

E-mail: [email protected] /Gazeta10

NË FOKUS

pamjee
Pamje të rënda: Momenti kur të riun që u rrëmbye në Prishtinë, e hedhin nga vetura para Policisë
aks
Policia shpall në kërkim personat në foto, kjo është arsyeja
Vershime
Kjo zonë në Kosovë parashikohet të ketë stuhi të fuqishme dhe përmbytje pasditen e së martës
yllka
Ditë zie në familjen e Yllka Kuqit
poli
Pamje shqetësuese: Momenti kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë
policii
Policja i dha fund jetës me armën e shërbimit – Arrestohet i dashuri, del mesazhi i fundit që i dërgoi 21-vjeçarja
ARTA-NITAJ
Arta Nitaj shtatzënë në pritje të fëmijës së parë
Lopa-1
Pamje kur ariu sulmon bagëtinë në një fermë të Vitisë