Gazeta10

Parashikimi i motit për sot

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot i vranët, dhe me reshje të lehta bore, raporton Gazeta10. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, sot do

Read More »