Gazeta10

Parashikimi i motit për sot

Sot në vendin tonë parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me mundësi të reshjeve të borës, raporton Gazeta10. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet

Read More »