Gazeta10

Holanda barazon në frymën e fundit

Holanda ka barazuar rezultatin në minutën e fundit kundër Argjentinës. Weghorst ka shënuar përsëri për ‘Tulipanët’. Rezultati aktual është 2-2 dhe ndeshja pritet të shkojë

Read More »