Gazeta10

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot do të mbajë mot kryesisht i kthejllët dhe me rritje  të temperaturave maksimale, raporton Gazeta10. Vranësira do të

Read More »