Gazeta10

Mot me diell dhe vranësira

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se mot i paqëndrueshëm do të na shoqërojë edhe sot. Sipas institutit, të hënën do të mbajë mot me

Read More »

Parashikimi i motit për sot

Në Kosovë sot pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin reshje shiu dhe rrufe. Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik

Read More »

Mot me diell dhe vranësira

Sot në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, dita e sotme do të karakterizohet me rritje

Read More »

Moti sot

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot kryesisht i vranët por edhe me intervale të shkurta me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, për

Read More »

Parashikimi i motit për sot

Sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, gjatë ditës parashihet të bie edhe

Read More »

Mot i vranët

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka bërë të ditur se sot, mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas

Read More »