Gazeta10

Parashikimi i motit për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me intervale me diell. Sipas institutit, vranësirat vende-vende mund

Read More »