Gazeta10

Parashikimi i motit për sot

Sot parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët, ku paradite parashihen reshje riu ndërsa pasdite dobësim i tyre, raporton Gazeta10. Temperaturat minimale do të lëvizin

Read More »

Parashikimi i motit për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës për sot ka parashikuar se do të mbajë mot kryesisht të vranët dhe me reshje shiu të intensitetit mesatar deri të

Read More »

Parashikimi i motit për sot

Gjatë ditës së enjte në Kosovë do të mbajë mot me vranësira dhe riga shiu, raporton Gazeta10. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat mbeten tipike

Read More »

Parashikimi i motit për sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët. Vende-vende është paraparë të ketë riga shiu dhe reshje bore. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të

Read More »

Parashikimi i motit për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot në vendin tonë parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe mpasdite me riga shiu, raporton Gazeta10. Temperaturat

Read More »

Parashikimi i motit për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot në vendin tonë parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu, raporton Gazeta10. Dita e

Read More »

Parashikimi i motit për sot

Sot në vendin tonë parashihet të ketë rritje të temperaturave në të dy vlerat ekstreme dhe reshje shiu, raporton Gazeta10. Temperaturat minimale do të lëvizin

Read More »

Parashikimi i motit për sot

Gjatë vikendit parashihet të mbajë mot kryesisht i vranë dhe me reshje shiu, raporton Gazeta10. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 5-7 gradë Celsius, ndërsa

Read More »