Gazeta10

Parashikimi i motit për sot

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot i vranët, por i qetë, raporton Gazeta10. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale pritet të sillen

Read More »

Parashikimi i motit për sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me mundësi reshje bore, raporton Gazeta10. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -6

Read More »

Parashikimi i motit për sot

Institutit Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se vranësirat parashihen të sjellin reshje shiu në pjesë të ndryshme të Dukagjinit, kryesisht në perëndim dhe veriperëndim të asaj

Read More »