Gazeta10

“Te Kosova duhet të vijë një trajner që dinë ta menaxhojë presionin” – Isufi: Jemi popull euforik

Edhe kjo e diel është e rezervuar për emisionin “Kampionët”, me një super panel, si gjithmonë.

Të përhershmit Bekim Isufi, sonte në studio i bashkohen edhe Tahir Lushtaku, Blendi Memaj, Kushtrim Mushica dhe Kron Sadiku.

Analisti i përhershëm i emisionit “Kampionët”, Bekim Isufi tregon se çfarë i duhet Kosovës.

“Te kombëtarja e Kosovës duhet të vijë një trajner që dinë si ta menaxhojë presionin, pasi ai duhet të punojë me një ambient që pritshmëritë janë të mëdha, kjo pasi si popull jemi euforik” – tha ai.

Kombëtarja e Kosovës do të bëhet me trajner të ri gjatë kësaj jave, me kryetarin e FFK-së që e ka konfirmuar këtë informacion.

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat